Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Yap Bakalım Başvuru Formu

Yap Bakalım başvuru
Kızma Kazan Benzeri Yarışma
Yap bakalım, kızma kazan benzeri bir yarışma ancak bu yarışmada insanlara tam tersini yapıyorsunuz. Yani insanları siz kızdırıyorsunuz. Bu yüzden yarışma bir o kadar da tehlikeli. Çünkü insanların aşırı tepkileriyle karşılaşabilirsiniz.

Bu yarışmada genellikle insanlara karşı biraz ağır şakalar yaptırılıyor. Eğer şans eseri bu yarışmaya katılırsanız, bu yarışmada yapmanız gereken sadece zamanında yarışmayı bırakmak olacaktır. Aksi taktirde bulunduğunuz yerdeki müşteriler tarafından tartaklanabilirsiniz. Genellikle mağazalarda yapılan bu yarışmada o mağaza içindeki müşterilere şaka yapıyorsunuz.

Yarışmaya Katılma
Bu yarışmanın herhangi bir başvuru formu bulunmuyor. Bu yüzden bu yarışmaya başvuru yapmanız imkansız. Yarışmaya katılmak için biraz şanslı olmanız gerekiyor. Programın formatı ise şöyle… Yarışmayı sunan ve yarışmacıyı yöneten Hande ve Melike sokaktaki yarışmacılara yarışma teklif ediyorlar ve kabul eden yarışmacılara bir mikrofon ve kulaklık veriyorlar. Böylece Hande ve Melike her zaman yarışmacıyla kontak halinde bulunuyor.

Yarışmanın Kuralları
Yarışmacı bir mağazaya giriyor ve burada Hande ve Melike’nin istediği şeyleri yapıyor. Başarılı olduğu konularda ise para alabiliyorlar. Başarısızlık halinde ise bir sonraki aşamaya geçiyorlar. Yarışmacı bırakmak istediği zaman ise yarışmayı bırakabiliyor. Yarışmanın tek kuralı mağaza elemanları tarafından kovulmamak. Eğer yarışmacı mağaza elemanları tarafından kovulursa yarışma bitmiş sayılıyor.

Tamamen şans eseri katılabileceğiniz bir yarışma olan Yap Bakalım ile oldukça eğlenebileceğiniz gibi oldukça da tehlikeli ve gerilimli dakikalar geçirebilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmanız gereken yarışmalardan biridir.

2 yorum: