Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Skype Arkadaş Bulma

  Skype’den arkadaş ekleme ve bulma işlemi için çeşitli araştırmalar içerisinde girmenize gerek yoktur. Bizler bu yazımızda sizlere arkadaş bulmak için neler yapmanız gerektiğini anlatmak istiyoruz. 
skype arkadaş ekleme
Öncelikle Skype adresinizi açarak işleme başlıyoruz. Hesabınız yoksa, Skype’ye Kayıt Olma isimli yazımızdan üyelik hesabını ücretsiz olarak açabilirsiniz. Bu işlemden sonra sol menüde “Kişi Ekle” butonunu göreceksiniz. Buraya rastgele bir kız ismi veya erkek ismi yazınız. 

Karşınıza yüzlerce kişinin adresleri çıkacaktır. Burada dilediğiniz kişilere arkadaşlık isteği gönderebilir ve ekleyebilirsiniz. Bu işlem karşısında yüzlerce kişiye ulaşabileceksiniz. Arama butonuna örnek olarak “Elif” yazınız. Skype ismi Elif olan yüzlerce kullanıcı karşınıza çıkacaktır. Bu kişileri ekleyebilir ve sohbete başlayabilirsiniz.
Günlük hayattan olan arkadaşlarınızı eklemek içinde bu kutucuğa, arkadaşınızın kullanıcı adını yazmanız yeterli olacaktır. Bu sayede karşınıza çıkan kişiye tıklayarak ekleme talebi gönderebilirsiniz.
Skype ekleme Kişi ekleme butonunu görmediyseniz, Skype’yi açtıktan sonra üst menüde bulunan “Kişiler” sekmesine tıklayınız. Tıklama işini yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencereden “Kişi Ekle” seçeneğine oradan da “Skype Dizinini Ara” butonuna tıklayınız.

 Sol menüde arama kısmı belirecektir. Buraya yukarıdaki anlattığımız işlemi uygulayınız. Karşınıza binlerce kullanıcı gelecektir. Bu kişileri ekleyebilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Kişilerle sohbet etmek için, talep gönderdiğiniz kişinin sizin isteğinizi kabul etmesi gereklidir. Bu yüzden ekleyemedim diye düşünmeyiniz. Kişi sizin isteğinizi kabul edince, otomatik olarak çevrimiçi olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder