Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

ChatRoulette RO

Romanyalılarla Sohbet
Chatroulette RO kullanımı oldukça kolay olan ve daha çok Romanyalılar’a hitap eden bir web sitesi. Ancak sitede Romanyalı kullanıcı sayısı kadar da diğer ülkelerden gelen kullanıcılar bulunuyor. Sitenin kullanımı oldukça basit ve tamamen site tamamen İngilizce. Çok az İngilizce biliyorsanız ki sitede insanlarla konuşmak için bilmeniz gerekiyor, siteyi rahatlıkla kullanabileceksiniz.

romanyalı kızlarla sohbet
Sitede Bulunan Yabancılarla Chat
Sitede çoğunlukla Romanyalılar, Hindistanlılar ve Ukraynalılar’ı bulacaksınız. Türkler de bulunuyor ancak diğerleri kadar yoğunlukta değiller. Kaliteli bir görüntüsü olan site belki de bugüne kadar gördüğünüz en basit chat roulette sitelerinden biri olacak.

Sizlere yazımızın sonunda vereceğimiz sitenin linkine tıklayarak siteye girebilir ve size vereceğimiz yönergelerle dilediğiniz gibi bir partner bulabilir ve onlarla chat yapabilirsiniz.
Siteye girdiğinizde sizden bir kameranızın yayınlamasına dair işlem istenecektir. Bunu dilerseniz reddedebilirsiniz. Reddetmeniz halinde kameralı chat sitesinde partner bulmanız oldukça zor olacaktır. Bu yüzden izin ver butonuna basarak geçmenizi öneririz. Karşınıza oldukça basit bir sistem çıkacak.

Chatroulette RO Kullanımı
Next butonuna basarak partnerlerinizle konuşmaya başlayabilirsiniz. Aynı butona basarak partnerlerinizi değiştirebilirsiniz ancak bu partnerlerinizle buluştuktan 5 dakika sonra gerçekleşebilir. Site 18 yaşından küçükler için uygun değildir. Eğer 18 yaşından küçükseniz daha uygun siteleri tercih etmenizi öneririz. Omegle gibi… Siteye girerken kayıt olmanıza gerek bulunmuyor. Her girişinizde herhangi bir yere şifre girme zorunluluğu olmadan siteye girebilir ve herhangi bir ücret ödemeden bu chat imkanını kullanabilirsiniz.

Site Adresi: http://www.chatroulette.ro/

0 yorum:

Yorum Gönder