Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Ünlü oyuncu Kenan Işık’ın sunuculuğunu yaptığı ve senelerdir Türkiye’nin en sevilen yarışma programlarından biri olan kim milyoner olmak ister tatile girdi ancak başvurular hala devam ediyor. Programın ana teması genel kültür üzerine sorulan sorular.

kim milyoner olmak ister başvuru formu
Genel kültür üzerine sorulan sorular ile düzenlenen bu yarışmada yarışmacılar birçok soruya cevap veriyorlar. Ancak sorulara yanlış cevap verildiğinde tamamen eleniyorsunuz. Programda 12 soru bulunuyor. Eğer 12. Soruya kadar gelir ve bu soruyu doğru cevaplarsanız 1.000.000 TL’yi kazanıyorsunuz.

İstediğiniz zaman paranızı alıp çekilme şansınız da bulunuyor. İlk etap sorularını cevaplandırırken belirli bir süre içerisinde cevap vermeniz gerekiyor. Bu programa siz de dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz. Bu başvuru formunun linkini sizlere yazımızın en sonunda vereceğiz.

Kim milyoner olmak ister adlı programa hemen hemen her gün bir çok insan başvuruyor. Programın genel kültür odaklı bir program olmasından dolayı bu program hemen hemen herkese hitap ediyor. Programa katılmanız için gereken tek şey programa başvurmak ve sonucu beklemek. Bir kere başvurduktan sonra sistem sizin başvurunuzu bir daha kabul etmiyor. Zaten başvurunuz o esnada beklemede oluyor. Sadece yapmanız gereken biraz beklemek olacak. İleriye doğru bir tarihte başvurunuz değerlendirilecektir.

Yarışmaya alındığınız konusunda bir haber alırsanız, internet üzerinden genel kültür oyunlarını oynamanızı tavsiye ediyoruz. Bu sizin için güzel bir ön çalışma olacaktır.

Yarışmaya başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

0 yorum:

Yorum Gönder