Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Chatroulette Chatrulet Chat Özellikleri

chatroulette chatrulet
Omegle Türü Camda Chat
        Chatroulette dünyada en çok kullanılan chat sitelerinden biri. Chat siteleri arasında en meşhurlarından biri olan bu site en az Omegle kadar online kullanıcıya sahip. Ancak bu sitenin bazı özelliklerini kullanabilmeniz için premium token adı verilen tokenlerden almanız gerekiyor.

Bu tokenler iki çeşit halinde. Birisi 10 dolar birisi de 50 dolar değerinde olan bu tokenler sayesinde bu özellikleri elde edebileceksiniz ve istediğiniz gibi bir partner de bulabileceksiniz.

Chatrulet Premium
        Chatroulette premium token ile beraber gelen özelliklerden bahsedelim şimdi.  Bu özelliklerden en önde gelen ve ayrıcalık yaratanı şüphesiz karşılaşacağınız partnerlerin cinsiyetini seçebilmek.
Partnerinizi cinsiyetini seçebilir, ülkesini seçebilir ve yaş aralığını da seçebilirsiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz müzik, film ve oyunları da veri bankasına girip, size en uygun partnerlerle karşılaşabilirsiniz.

İngilizce ve Diğer Diller
        Chatroulette sadece İngilizce olarak tasarlanmıştır ancak sitenin başka bir dilde resmi bir versiyonu bulunmuyor. Bazı kısa yollarla siteyi yönetebilmeniz de mümkün. Mesela F2 ile chate başlayabilir, F3 ile chati durdurabilir, F4 ile partnerinizi rapor edebilir ve partnerinizi geçebilirsiniz.

18 Yaş Üzeri Kameralı Chat
        18 yaş altı herhangi birinin siteyi kullanması yasak. Eğer video görüntülerinizden 18 yaş altı olduğunuza kanaat getirilirse banlanabilirsiniz. Aynı zamanda kamerada soyunmak da yasak. Fake video camera programlarını da bu sitede kullanamazsınız.

Site de herhangi bir sorun oluştuğuna inanıyorsanız “support and contacts” butonuyla yardım isteyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder