Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Chatbazaar Webcam Sohbet

chatbazaar arkadaşlık
Chatbazaar hem chat sitesi hem de arkadaşlık sitesi. Sitenin arkadaşlık bölümünün çok kaliteli olduğunu söylemek o kadar da mümkün değil ancak sitede birçok online kadın ver erkek bulunuyor. Bu da sitenin en cezbedici özelliklerinden.

Kameralı ve Yazılı Sohbet
       Eğer siz de bir partner arıyorsanız bu siteyi tercih edebilirsiniz. Her ne kadar arkadaşlık bölümünü kullanmasanız da bir üyelik almanızı öneririz çünkü sitedeki webcam chat sadece üyelerin kullanabildiği bir özellik. Webcam chat ve text chat de aynı yeren sağlanıyor.

Webcam Sohbet için Üyelik ŞART!
        Eğer üyelik almak istemiyorsanız webcam chat yapmayı da unutun diyebiliriz. Sitenin ortasında bulunan chat ile alakalı linkler site içerisinde sizleri aynı chat ortamına yönlendiriyor.
Burada bir nick seçip guest olarak giriş yapabilir ve partnerleriniz ile konuşabilirsiniz. Kullanıcıların cinsiyetlerini nicklerinin yanlarında olan kadın veya erkek resimlerden anlayabilirsiniz. Nicklerin sağında bulunan kameraların üstüne tıklayarak potansiyel partnerinizin nasıl gözüktüğü hakkında da fikriniz olabilir.

Online Flash Chat
           Sitedeki chat sistemi oldukça çok gördüğümüz flash chat odalarına benziyor. Site tamamen İngilizce ve başka da bir dil seçeneği bulunmuyor. Yaklaşık 200 kadar online üyesi bulunan bu chat odalarında hemen hemen yarı yarıya kadın bulunması da güzel bir avantaj. Siteyi kullanmanız için en az 18 yaşında olmanız gerekiyor.

0 yorum:

Yorum Gönder