Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Gmail Kaydol

gmail hesap açma
Gmail Hesap Açma
       Her internet kullanıcısının yapacağı ilk iş bir mail adresi almak olmuştur. Bunun nedeni sosyal ağlara, web sitelerine üye olabilmek için e-mail adresinin gerekli olmasıdır. E-mail adresi sadece bunun için değil, dosya - veri paylaşımı için önemlidir. E-mail hizmeti sağlayan yüzlerce site vardır, kimi siteler belli bir süre hizmet verdikten sonra yayını durdurmaktadır, kimi siteler ise verdikleri hizmeti kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

Uzun süredir kesintisiz hizmet veren kaliteli sitelerden biri de Gmail'dir. Gmail, google.com un bir
hizmetidir.

Gmail Özellikleri ve Avantajları
      Gmail üyelerine çok geniş bir web alanı sağlamaktadır. Bu sayede kaybetmek istemediğiniz dosyalarınızı arşivleyebilir, internet bağlantısı olan her yerden dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Gmail Kayıt Olma Basamakları
      Öncelikle şu linke tıklıyoruz ; https://accounts.google.com/SignUp?service=mail&hl=tr
Yukarıdaki linkte tıkladıktan sonra karşımıza gmail kayıt ekranı gelmekte. Ad, soyad, doğum günü gibi bilgiler istenmekte, gerekli alanları doldurup sonraki adıma geçebilir ve gmail hesap açma işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Gmail, internet ortamı göz önüne alındığında uzun süredir hizmet veren en kaliteli mail sağlayıcılar arasında ilk sıralarda gelmektedir ve çoğu kişinin ortak görüşü daha uzun yıllar yerini kaptırmayacağı yönündedir.

1 yorum: