Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Chatrulet Tarzı Görüntülü Chat: Chatrevolve

chatrevolve chat chatrulet
Chatrevolve.com
          Online kişi sayısı ve hitap ettiği kitle açısından oldukça yeterli bir chat sitesi chatrevolve. Arkadaşlar edinmek, chat yapmak, uzun sohbetler kurmak için ideal, dizaynı da oldukça anlaşılabilir.

Siteye giriş yaptığınızda anasayfada belirli kategorileri göreceksiniz. Görüntülü konuşmak ve chat yapmak istiyorsanız rastgele butonunu (chatroluette) tıklamanızla beraber kameranızın da ayarlarını sağladıysanız sohbete başlayabilirsiniz.

İstediğin Kişiyi Görmek için Sonraki Tuşunu Kullan
      Sohbete başlamak oldukça kolay. İstediğiniz profilde birine denk gelene kadar karşınıza çıkan kişileri sınırsız sayıda değiştirme özelliğine sahipsiniz.

Site sizin ilginize ve beğeninize göre chat yapabilmeniz için çeşitli seçenekler sunuyor.
İsterseniz Araplar veya İspanyollarla da chat yapma olanağına sahipsiniz. Geniş bir kitleye hitap etme özelliği de siteye buradan geliyor olmalı.

Online sayısı oldukça yeterli olmanın yanı sıra sitenin kullanımı da oldukça basit. Birkaç tıklamayla aradığınız sohbete ulaşmanız sağlanıyor. Karşınıza çıkan kişileri değiştirmek içinse next butonuna tıklamanız yeterli.

Üyeliksiz Yabancılarla Kameralı Chat
      Siteye giriş yapabilmeniz ve sohbete başlamanız için üyeliğe ihtiyacınız yok. Bu da daha özgür olduğunuzu hissettirecek bir durum. Üyelik şartı aranmaması ve kişisel bilgileriniz gibi size özel bilgileri istememesi de siteye giriş yapan online kişi sayısının oldukça fazla olmasını sağlıyor.

Oldukça rahat bir ortamda sohbet edebilmek, samimi bir ortam oluşturmak ve karşılıklı chat yapabilmek için yapmanız gereken tek şey siteye giriş yapmak. Üyelik şartı aranmaması ve geniş bir kitleye hitap etmesi sitenin kolay anlaşılabilir yapısıyla birleştiğinde tercih edilebilirliğini artırıyor.

0 yorum:

Yorum Gönder