Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Google Adsense Kayıt Olma

adsense başvuru
Adsense İle Netten Para Kazan!
    Teknoloji o kadar gelişmiş bir düzeydedir ki hayatın bir çok alanında insanlar için vazgeçilmez bir nimettir. Bir çok kişi bir çok işini teknolojiyi, interneti kullanarak yapmaktadır. İnternet bir çok kişi için de iş imkanı, gelir kaynağı haline gelmiştir. Bir çok kişi internetten iş yaparak, ticaret yaparak ve hizmet sunarak geçimini sürdürmektedir.

İnternetten para kazanmanın, gelir elde etmenin bir yolu da Google Adsense'dir. Google adsense, adından da anlayabileceğiniz gibi dünya devi google şirketinin bir hizmetidir.
Web sitesi sahiplerine, yayıncılara, web sitelerinde reklam yayınlayarak gelir elde etme imkanı sunar.

Adsense'ye Nasıl Kayıt Olunur?
     Google adsense kayıt olmak için öncelikle reklamları yayınlayacağınız bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Web siteniz var ise google adsense başvuru formunu doldurarak kayıt olabilir ve başvurunuza onay gelmesi durumunda reklam yayınlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

     Google adsense kaydolmak için bu linke tıklamalısınız ; www.adsense.google.com/ 
Google hesabınız var ise yukarıdaki linkteki sayfaya giriş yapınız, google hesabınız yok ise sitemizde gmail hesap alma içeriğine göz atarak gmail hesabı alabilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz.

    Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan formu doğru bir şekilde ve kesinlikle Türkçe Karakter kullanmadan doldurmalısınız. Örnek olarak Ayşe yerine Ayse yazmalısınız. Formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra başvurunuzu yapın ve onaylanmasını bekleyin.

0 yorum:

Yorum Gönder