Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Adsense Benzeri Reklam Şirketleri

adsense gibi reklam firmaları
İnternet Üzerinden Para Kazanma
     Günümüzün teknolojisi ile artık bir çok iş online olarak internet üzerinden yapılmaktadır. Bir çok kişi de internet üzerinden para kazanmaktadır.

Peki internet üzerinden nasıl para kazanılır ? Herkesin tahmin edebileceği gibi internet üzerinden para kazanmanın yolu reklam yayınlamaktan geçer. Şahıs - şirketlerin reklamlarını web sitelerinizde yayınlayıp ziyaretçileriniz ile paylaşarak internet üzerinden gelir elde edebilirsiniz.

Google Adsense İle Kar Yapma

Bu sisteme en büyük örnek Google Adsense'dir. Web sitenizde Google Adsense reklamları yayınlayarak gelir elde etmek mümkündür. Google adsense 'in bir çok dezavantajı vardır. Bunlardan biri onay almak oldukça zordur, tık başı kazanırsınız ve 100 $ ödeme alt limiti vardır. Bazen google şirketi adsense hesaplarını da banlamaktadır ve ödemelerinizi almadıysanız bir daha hiç bir şekilde alamazsınız.

Google Adsense Benzeri Reklam Firmaları
Google adsense benzeri bir çok reklam şirketi vardır. Kimi reklam şirketleri tık başı, kimi reklam şirketleri gösterim başı, kimi reklam şirketleri ise satış başı ödeme yapar. Hangi ödeme yöntemi seçeceğiniz tamamen sitenizin içeriğine göre değişiklik gösterir. Web sitenizin içeriğine ve potansiyeline göre seçeceğiniz doğru kazanma yöntemi ile ciddi bir gelir elde edebilirsiniz.

Türkiyede Gittigidiyor reklamları rabet görmektedir. Web sitenizde Gittigidiyor'a ait ilan reklamları yayınlayarak gelir elde etmeniz mümkündür.

Tık başı kazandıran (PPC) reklam şirketlerinden bazıları ; AdBrite, Admanage, BidVertiser, Chitika, ve Clicksor'dur. Bu siteleri biraz araştırarak bu reklam şirketleri ile çalışmaya karar verdikten sonra gerekli işlemleri yapıp reklam yayınlamaya başlayabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder