Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Xats Alacaklara Tavsiyeler

Xats Alacaklara Tavsiyeler
Xats Nedir ve Alma Sebepleri
Bu giriş yazısı daha çok bilmeyenler için. Xat.com sitesinde belli güçler ve donanımlar ile grubu ilerletmek adına Xat sitesinde her gücün ve özelliğin karşılığı olarak harcadınız sanal para birimi. İşte bu yüzden Xats almanız gerekebiliyor ki bunu direk xat.com dan alanlar ile bireysel satıcılardan alanlar da var. Bu yazımızda bunun üzerine yazıldı.

Bireyse Satıcılara Dikkat!
Bilmediğiniz ve ucuz xats satanlara dikkat edin; daha çok Xatı bırakacaklarını ya da askere gideceklerini iddia ederler; bunun dışında acil ihtiyaçtan sattıklaırnı da söylerler. Bunlar birkaç egisteri olan kişilerdir ve muhtemelen çalıntı Xats olabilir, bu yüzden dikkat edin, bu tür kişilerden almayın.

Xat.com Sitesinden Alma
Burada da almanızı önermem, boşuna para kaybı, Xat kazanıyor. Ama illa alacaksanız kredi kartıyla alın, ek ücret yok ve direk alabiliyorsunuz. Almak için de kartınızı online işlemlere açtırmanız gerekiyor.

Sözün Özü
Xats alırken tanımadığınız kişilerden almayın, kimseye güvenip de güçlerinizi vermeyin, gerekmedikçe Xat'a para kazandırmayın (onlar hiç düşünmeden register silebiliyorlar).

0 yorum:

Yorum Gönder