Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Xat Volunteer Olma

Xat Volunteer Olma
Amaç ve Uğraş?
Xat volunteer denilince ilk bakışta bu nedir havası yaratıyor olsa da görünüşte ilgi çeken bir durum; oysa işin özüne gelindğinde aslında bir nevi "Xat'a Hamallık"...

Biz nereden mi biliyoruz? Yaptık da biliyoruz; örneğin Türkçe Wiki bölümünü biz kurduk ya da bazı güçleri biz önerdik ya da sohbet dilini Türkçeleştirme ile hata sunumları ve grup güçlerine ek özellikler ile güç test etme vs.
Bunun karşılığı ise registeriniz ban yemiyor; yese de açılıyor; maddi anlamda başka kazancınız yok.

Volunteer Olma Koşulları ve Nasıl Olunur?
İşin Zor Tarafı
Xat volunteer olmak bazı kurallara bağlanmamış; bu nedenle de şunu şunu yapın diyemem ama iyi ingilizce biliyorsanız ve olmak istiyorsanız onlara gözükmeye çalışın; forumda yazılar yazın ve help/trade/xat_test sitelerinde aktif durun; genel sohbete katılın ve yardımcı olmaya çalışın.

Kısaca burnunuzu herşeye sokun ve Xat'a yakın durun ayrıca işin p**liğini. yapın yani; bu zor olan yol; uzun zaman alabilir.

İşin Kolay Tarafı
Diğer volunteerlarla yakın durun; bayan iseniz evlenin ya da bff olun; erkek iseniz şansınız çok az (star (yıldız) örneği; married olmadık volunteer yok; ayrıca atasözü mal varsa ürün de vardır). Bu ise kolay yol; olanlarla yalakalık kurup yaklaşmak.

Önerimiz
Bizim önerimiz kendi işinize bakın; eğlence olarak görün Xat'ı; muhabbet ederek arkadaşlık kurun ya da kız tavlayın; mümkünse ticaret yapın karlı çıkın; Xats days için ASLA xat.com'a para ödemeyin; gavurlar kazanmasın.

İyi günler dileriz; XRC Sonx, Orijinal bilgilendirme ve kişisel yazıdır; görüşlerinizi özgürce belirtebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder