Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Xat Trade Saçma Kuralları

Xat Trade Saçma Kuralları
Saçmalıklar Serisi
Xat Forum ya da Xat Trade gibi bölümlerin kurallarına baktığınızda saçma sapan kurallar görürsünüz; bunlar dikkatimizi çektiği için birkaçını yazmak istedik.

Örneğin Xat forumda kurallarda "6 aydan uzun süreli geçmiş forum yazılarına cevap yazmayın" gibi kural var; oysa ne kadar saçma. Belki o konu hakkında konuyu güncel kılmak ya da bilgi aktarımını farklı yapmak isteyen vardır; kısıtlayıcı saçma bir özellik.

Yine Xat Trade kurallarından birisi de "Güçleri olduğundna çok ucuza alacağınızı beyan etmeyin; kicklenir ya da banlanırsınız" diyor; yani diyelim ki Purple 25k iken siz "buy purple 10k" derseniz kick/ban yiyorsunuz; oysa şimdiye kadar tarihte purple'yi 15k ya da daha düşüğe veren olmuş mu?

Ya da Gold için 20k ödeyip de alan var mı bu şekilde?

Bunun dışında zaten Xat.mx listesi bile çoğu zaman geride kalıyor; fiyatlar hep değişken; ticaret sitesi ise herkes istediği teklifi verir; isteyen de satar; bundan kimene!

Bir diğer saçmalık Xat kurallarında; 14+ yaş sınırı koymuş; peki şunu sormak lazım. Bunların "volunteer" olarak baktıkları kişiler 12-13 yaşında Xat'da Help sitesinde görev aldılar; o zaman sorun oldu mu?
Olmadı çünkü Xats için ücret ödediler; resmi görünmek için yalandan kurallar ve çıkarına göre onları uygulama.

Daha çok var; fazlasını diğer yazılarda ekleyeceğim; şimdilik iyi günler.
XRC Sonx orijinal yazıdır.

0 yorum:

Yorum Gönder