Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Ttnet Tavla Stratejileri

Ttnet Tavla Stratejileri
TTNET Tavla Uygulaması
Android oyunlarda yer alan tavla uygulaması; ayrıca diğer akıllı telefon uygulamaları arasına da giren güzel bir oyun.

Bu oyunu güzel yapan da sıralama olması; günlük ve genel puanlara izin vermesi. Eğer telefonunuz geniş ekranlı ve donmuyorsa hatasız oynanabilecek ve sizleri bağımlı yapacak bir oyun; Tavla severler için güzel bir oyun.

Puan Kapma Stratejileri
Şu an için TTNET Tavla oyununda mars etme 150 puan iken; normal yenmede bilgisayarın kalan taş sayısı X5 şeklinde oluyor; yani 10 puan ile 65 puan arasında değişen puan alma var.


Bilgisayar eğer siz 7 taş öndeyseniz pes ediyor; yani direk mars yapmaya gerek yok; 7 taş önde olmaya çabalamak lazım.

Oyunda yer alan istatistikleri sizden başka gören de yok; dolayısı ile yenileceğiniz oyunu boşuna uzatmayın; pes edin ya da oyundan geri tuşu ile çıkın geri girin.

Normal oyun kötü gidiyor ve bilgisayar taş aldıysa uzatmayın; hemen yeni oyuna geçin.

Çünkü alacağınız 1 mars yapacağınız 4-7 galibiyet kadar puan getiriyor; o halde zamanı uzatmaya gerek yok.

Reklamsı İsimler
Ayrıca skorlamaya dikkat ederseniz çok fazla reklamsı isimler var; bunların bir kısmı mail. Bir kısmı ise msn adresi; bazıları ise kişisel isimler iken bazıları orijinal nickler.
Bizler ise xatsohbet.com olarak yer alıyoruz; daha önce "sonx" olarak yer almıştık; 48K puan vardı; daha sonra "xat" ile 40K puan aldık; sonra "xatsohbet.com" aldık; önce 50K; sonra 100K; şimdilerde ise 150K amaçlayarak ara ara oynuyoruz; zaman olunca dalıyoruz.

Bol şans :=)

0 yorum:

Yorum Gönder