Ads 468x60px

Genel Bilgi Merkezi

Javasız Sohbete Direk Giriş

Chatroulette Ekşi

Chatroulette Ekşi
Chatroulette Ekşi Sözlük
Chatrulet ekşi sözlük yorumları xatsohbet.com yazımızd ayer alıyor.

Ekşi sözlükten seçilen ve kullanıcıların hem deneyimli hem de eleştirici gözle bakış açılarını içeren sözler burada kısaca verilmiştir.

Ekşi Sözlük Yorumları


abazanlar diyarı olup çıkmış. "show me your ****" notu bırakanlardan kamerayı **** doğrultanlara kadar envai çeşit sap bulmak mümkün. kız felan da yok play butonunu fazla aşındırmayın

Nikim mikim olmadığı halde askılı atletten ve bıyıktan türk olduğumu anlayan abazan gardaşlarla sohbete daldığım sitedir

İnsanın başına ya meraktan, ya chatroulette'den gelirmiş, ki geldi efenim. sayısız küskü, bir o kadar ifadesiz suratlı çıplak oğlan çocuğu, 60 küsür f9'a üç tane de kesin türk dediğim abi denk geldi. tutmaz bu kupon. 

O kadar kötü deneyimden sonra azimle 2 fransız arkadaşla türkiye'nin avrupa birliği üyeliği ve işsizlik hakkında konuşmayı başardığım site.daha da iyi bir şey çıkmaz heralde. 

Az önce resmen mazhar alanson'u yakalayıp da "naber baba?" lafını çaktığım sitedir. heyecanlandım birden garip maskesiyle karşımda görende. 2 kelam sohbet edip caps alamadan uzak diyarlara gitti üstadım. 

1 ile 10 arasındaki bir değer aralığında konuşacak olursak; 30 saniyede bir ***** görme olasılığınızın 8,5 olduğu yere verilen isim.

0 yorum:

Yorum Gönder